DLACZEGO ?
z dnia: 2023-11-15


Motto:

Nie da Ci żona, nie da ci matka – to co może dać ci sąsiadka”

.

Za trzy miesiące kalendarz wybije najstarszej polskiej żeglarskiej witrynie - Subiektywnemu Serwisowi Internetowemu (SSI) – 26 lat. Kawał czasu, wszystko się wokół nas kręci i co gorsze przyśpiesza, starzeje*) – dorastają  na szczęście nowe pokolenia Czytelników i Skrytoczytaczy SSI.  Mimo pojawienia się ogromnej konkurencji innych witryn – licznik czytań SSI twardo utrzymuje się na podobnym poziomie.

Zasadną (usprawiedliwioną?) więc jest chyba moja ciekawość: DLACZEGO  CZYTACIE  SSI ?

No bo skoro wszystko się zmienia: powszechność żeglowania morskiego, ilość jachtów, zasięgi rejsów, problemy techniczne, upodobania, moda, ambicje... a SSI nadal jest czytany.

Zróbmy więc takie małe amatorskie studium psychologiczne (psychologia teraz modna, tylko nie wszystkim studia udaje się skończyć) – byłbym bardzo wdzięczny gdybyście w kilkuzdaniowych mailach zdradzili dlaczego mimo licznych, atrakcyjnych  pokus po obu burtach - akurat  czytacie SSI ?

Piszcie czego oczekujecie, co Was interesuje, co bawi, co złości, co nudzi. Bo licznik tego nie wyłapuje. Po wyniku tego przeglądu opinii nie oczekujcie zmian, bo to przecież nie ja, ale to Wy przysyłacie ilustrowane korespondencje. Ja tu robię tylko za dżidżeja – nastawiającego otrzymywane od Was płyty. Niczego nie sugeruję. No, może jeszcze tylko… nazw witryn z którymi „zdradzacie” SSI J

Dziękuję !

Żyjcie wiecznie !

Don Jorge

*) Porównajcie fotkę z strony tytułowej z zamieszczoną – obok.

 

Ten artykuł pochodzi ze strony:
JERZY KULIŃSKI - ŻEGLARZ MORSKI
Subiektywny Serwis Informacyjny
http://www.kulinski.navsim.pl

URL tego opowiadania:
http://www.kulinski.navsim.pl/art.php?id=4077