APEL DO CZYTELNIKÓW I SKRYTOCZYTACZY SSI
z dnia: 2023-10-05


Drodzy Czytelnicy i Skrytoczytacze SSI. Powaga chwili zmusza mnie do przedstawienia mojej prośby natury politycznej. Bo jest to chwila decyzji BYĆ ALBO NIE BYĆ wolnej, demokratycznej Rzeczpospolitej.  Posłuchajcie człowieka starego, doświadczonego życiowo, który przeżył II Wojnę Swiatową, Powstanie Warszawskie, stracił Ojca i Stryja oficerów rezerwy WP – zamordowanych przez sowietów w Charkowe, przeżył cały okres PRL, w którym zdobył produktywne wykształcenie i pracował sumiennie.

Zwracam się do Was z takimi, może zbyt oczywistymi prośbami: nie zlekceważcie wyborów parlamentarnych, głosujcie na Koalicję Obywatelską, odmówcie udziału w oszukańczym „referendum”, opowiedzcie się więc jednoznacznie za przynależnością do Europy. Odsuńcie od władzy bezprecedensowych szkodników - obecnie sprawujących władzę. To jest apel żeglarza do żeglarzy, którzy swobody obywatelskie mają przecież zapisane w swoich genach.

Jeżeli z jakichś niezrozumiałych (dla mnie) powodów nie chcecie akurat głosować na KO – podsuwam Wam manewr awaryjny – zagłosujcie na Lewicę lub koalicją Polski 2050 i PSL.

Zaufajcie staremu – KAŻDY GŁOS ODEBRANY PiS i KONFEDERACJI JEST NA WAGĘ ZŁOTA !!!

Howgh !

Żyjcie wiecznie !

Don Jorge

 

Ten artykuł pochodzi ze strony:
JERZY KULIŃSKI - ŻEGLARZ MORSKI
Subiektywny Serwis Informacyjny
http://www.kulinski.navsim.pl

URL tego opowiadania:
http://www.kulinski.navsim.pl/art.php?id=4068