NEWS WYBORCZY – KONIECZNIE IDZCIE GŁOSOWAĆ
z dnia: 2019-10-03


Mottopodobne:

Jeśli  nie interesują Cię wybory – to  sekta zainteresuje się Tobą

 

.

Bardzo przepraszam wszystkich Czytelników i Skrytoczytaczy SSI.

Przepraszam za oczywistą oczywistość, która wszystkim z Was jest doskonale znana. A jednak postanowiłem te oczywistości powtórzyć.

Wybaczcie.

Jak doskonale wiecie - witryna SSI jest otwarta na różne poglądy i że jest oknem wyraznie subiektywnym. Posubiektywuję więc sobie przedwyborczo.

Subiektywny Serwis Internetowy generalnie zajmuje się żeglarstwem, wodniactwem, morzem, wodami śródlądowymi, kłopotami i radościami środowiska. Zarówno uprawiających żeglowanie przyjemnościowe jak i regatowe. Propaguje marynistykę. Szerokie spektrum tematyczne.

Ja wiem – niektórym z Was może nie spodobać się ten tekst, bo niby czemu stareńki Don Jorge wtrąca się do polityki. Ja rozumiem te zastrzeżenia i dlatego raz jeszcze przepraszam. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko jedno – jeżeli temu podłemu, do szpiku kości złemu człowiekowi i jego przekupnym akolitom lub naiwniakom uda się podpalić Polskę, to już wszystko stracimy. Europę także. Pójdziemy z torbami. Polska stanie się bezbronna. Oczywiście wtedy  i żeglowanie stracimy. Żadna to pociecha, że stary już tego nie doczeka.

Posłuchajcie starego, który widział i  przeżył wiele. Możecie głosować na taką partię, na takich ludzi do jakich macie zaufanie. Nawet ograniczone. Możecie na kunktatorską koalicję, możecie na rapujących włościan,  możecie na rozrywkową lewatywę czy wyprawiających niewiarygodne facjacie konfederatów.

Możecie głosować jak chcecie – byle nie na bezlitosną, ordynarną mafię przestępczą, która przez ostatnie 4 lata bezwstydnie zademonstrowała  liczne próbki swoich występków, przekrętów oraz kierunek zamierzeń. Przypominam kolejną oczywistą oczywistość – oddanie głosu na ugrupowanie podprogowe to głosy stracony - wzmacniający zdegenerowaną sektę. Frekwencja w tych wyborach przesadzi o ich wyniku. Odpuście sobie wyjątkowo niedzielny wyskok na działkę, na przystań. Idzcie na wybory, zabierzcie z sobą, babcię, dziadka, ciocię, sąsiadkę, dobiegacza. Ja wiem – ten tekst to  głos wołającego na puszczy.

Powtarzam – każdy, absolutnie głos jest ważny,  głosujcie na kogo chcecie, byle nie na tych przetestowanych już  złoczyńców !

Żyjcie wiecznie !

Don Jorge

-----------------------------

PS. Pociechą dla mnie będzie jeżeli  link do tego apelu roześlecie krewnym i znajomym królika.

.

 

 

 

Ten artykuł pochodzi ze strony:
JERZY KULIŃSKI - ŻEGLARZ MORSKI
Subiektywny Serwis Informacyjny
http://www.kulinski.navsim.pl

URL tego opowiadania:
http://www.kulinski.navsim.pl/art.php?id=3542